vice o dopravě zásilek

16.12.2021 16:37

 

 DOPRAVA A CENA DOPRAVY

ZÁSILKOVNA: 90,- Kč

Jak doručujeme?

Na výdejní místa, ale i přímo adresu: 

Výdejní místa: www.zasilkovna.cz/pobocky

Sledování zásilky: www.zasilkovna.cz   cena 90,- Kč

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni předání zásilky PPL)

Aktuální informace o pohybu zásilky získáte zdarma vyplněním podacího čísla

 

  • na webové stránce www.ppl.cz/, po zadání čísla vaší zásilky do sledování.

PPL CENA 140,-KČ

Informace ke službě: Expresní doručení zásilky se zavoláním

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti.

Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den.

V určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete níže).

Víte, že?

Objednávku na dobírku můžete zaplatit hotově nebo platební kartou? Řidič má mobilní terminál a kartu přijme.

Převzetí a reklamace

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.Ve vybraných lokalitách lze využít možnosti večerního doručení v časovém intervalu 17-21 hod. Jsou to tyto:

Česká pošta

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni předání zásilky České poště). Info SMS, e-mail,

BALÍK DO RUKY: 130,-Kč

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Navíc si můžete zvolit, zda Vám bude balíček doručen v dopoledních či odpoledních hodinách. Je-li tato služba dostupná pro Vaše město, se dozvíte v průběhu online objednávky.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás Výzvou na uložení zásilky na poště.

Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu.

Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Aktuální informace o pohybu zásilky zdarma - podle podacího čísla:

na webové stránce  https://www.postaonline.cz/trackandtrace  po zadání čísla vaší zásilky do sledování.

BALÍK NA POŠTU : 100,-KČ

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.Aktuální informace o pohybu zásilky zdarma - podle podacího čísla: na webové stránce 
 https://www.postaonline.cz/trackandtrace  po zadání čísla vaší zásilky do sledovánÍ

Víte, že:

si můžete nechat konkrétní, již uloženou zásilku přeposlat na jinou adresu?

si můžete nechat již uloženou zásilku přeposlat na jinou poštu v okolí?

si můžete prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí zásilky?

Další podrobné informace naleznete webu České pošty www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

Aktuální informace o pohybu zásilky zdarma - podle podacího čísla:

na webové stránce  https://www.postaonline.cz/trackandtrace 

po zadání čísla vaší zásilky do sledování

Nový způsob prodloužení úložní dobyPotřebujete prodloužit úložní dobu Vaší zásilky? Můžete to provést velice snadno. Jakmile se bude blížit ukončení úložní doby Vašeho Balík Do balíkovny, zašleme Vám avízo s odkazem do aplikace Změna doručení online.

Po jeho zakliknutí se úložní doba automaticky prodlouží ze 7 na 15 dní.

 

 

Zpět