PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Rychlá reakce:

V případě, že Vám něco nebude jasné, kontaktuj te nás, 1X prozvonit  zavoláme zpět 602 512 896  nebo Napište nám : jiri.novak.ol@tiscali.cz   jsme kdykoli připraveni Vás informovat a poradit při výběru zboží. Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře a abychom Vás přesvědčili o tom, že jsme Váš solidní obchodní partner.

Odbornost:

Na prodávanou obuv jsme odborníci a rádi Vám poradíme s výběrem. Zaměstnáváme pouze specialisty a můžeme Vám poradit a pomoci se správně rozhodnout.

Perfektní  cena:

Zkuste si porovnat naše ceny a služby s konkurencí. Věříme, že Vám takové  ceny nikdo jiný nenabídne. Na trhu působíme od roku 1993 a máme již tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací. Staňte se i Vy naším zákazníkem.

Seriózní přístup:

Bojíte se reklamací na dálku? S námi nemusíte. : Jsme na prodejních akcích po celé republice.Sídlo firmy je v České Republice. Peníze za vrácené boty posíláme na účet ihned. Spokojenost zákazníka stavíme nadevše.

...a to nejdůležitější

Víme dobře, že jste to Vy, kdo nám umožňuje prosperovat. Všechno tomu podřizujeme a našim zákazníkům nabízíme služby, které opravdu chtějí.